İzmir Torbalı Hurdacı

Onarılamayacak kadar bozulmuş, işe yaramayacak durumda olan nesnelere hurda denir. Torbalı hurda atılacak halde olan ve hiçbir getirisi olmayan her çeşit hurdayı değerinde alıyor. Elinizde atıl durumda bulunan hurdaları satarak hem kazanç sağlıyorsunuz hem de çevre ile doğaya katkı sağlamış oluyorsunuz. Torbalı hurda da hurdalarınız hilesiz kantarlarda tartılır ve tam ağırlık üzerinden hurda fiyatlarınız hesaplanır. Hurdalarınızı kendiniz getirebileceğiniz gibi aynı zamanda da dilerseniz adresinizden alım yaptırabilirsiniz. Bunun için bize dilediğiniz vakitte ulaşabilirsiniz. Alanında tecrübeli ve bilgili personellerimiz ile birlikte dilediğiniz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Torbalı Hurda Fiyatları

Torbalı hurda, çeşitli sarı hurda, alüminyum hurda, demir hurda, bakır hurda gibi pek çok türü sizlerden almaktadır. Bu hurdaları alırken de en iyi fiyat ile sizlerden almaktadır. Hurda fiyatları alınırken hurdanın çeşidine göre fiyatları da değişmektedir. Örneğin çelik hurda ile kablo hurdanın fiyatları farklılık göstermektedir. Güncel fiyat listemiz hakkında bilgi almak için dilediğiniz saatte bizleri arayarak çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Torbalı Alüminyum Hurda

Alüminyum hurda, piyasada en çok aranan üç madenden biridir. Alüminyum hurdanın kullanım alanı çok geniştir. Ayrıca alüminyum, hammadde bakımından oldukça önemli bir yerdedir. Çok yönlü, esnek, dayanıklı ve hafif bir metal olması alüminyumun en önemli özellikleri arasında yer alır. Ulaşım ve sanayi sektöründe fazlaca kullanılır. Tüm bunlara ek olarak da alüminyumun geri dönüşüme kattığı değerler çok fazladır. Torbalı hurda tüm bu özelliklerin ışığında alüminyumda da fiyatın en iyisini siz müşterilerimize sunmaktadır. Müşterilerimizin fiyat araştırmalarında da göreceği üzere piyasa değerinde fiyatlarla CERAN Hurda olarak karşınıza çıkmaktayız.