İzmir Tire Hurdacı

Hurdacılık eski madeni ya da plastik eşyaların tekrar kullanılabilmesi için yapılan işlemlerin tümüdür. Tire Hurda; hurda sektöründe çok uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. Alınan hurdaları en iyi şekilde alıp işlenmesini sağlar. Demir hurda, sarı hurda, bakır, alüminyum, krom, kombi, klima, motor hurdası gibi çeşitlere hitap etmektedir. Tire Hurda firmaları kendi tesislerinde tecrübeli çalışanları ile hurdacılık hizmeti vermektedirler. Elinizde mevcut olan hurdalarınızı kapınıza gelip alarak, mevcut bulunan hurdalarınızı piyasa değerinde almaktadır.

Tire Hurda Fiyatları

Tire hurda olarak fiyat değerlendirmesi açısından hurda denilince aklınıza gelen ilk firma olmaktadır. Bunun sebebi ise en güncel ve en iyi fiyatı veren firmanın Tire hurda firmamız olmasıdır. Tire hurda fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Hurdanın çeşidine göre fiyat farkları olduğu için net bir fiyat belirtememekteyiz. Örneğin alüminyum hurda fiyat bakımından daha az iken, demir hurda daha pahalı olabilmektedir.

Tire Hurda Sarı Hurda

Sarı hurda; dayanıklı, uzun ömürlü, iletken olması gibi sebeplerle kullanım alanı geniş ve pek çok alanda kullanılan bir malzemedir. Sarı hurda elektronikte, sıhhi tesisatta, nalburiyede, bazı süs ve çeşitli ev eşyalarının yapımında kullanılır. Sarı hurda aynı zamanda geri dönüşüme de kazandırılabilir. Bu sebeple hurdacılar için oldukça değerli olan bu malzemenin, farklı sınıfları ve kaliteleri bulunmaktadır. Tire hurdacısı olarak elinizde bulunan sarı hurdalarınızı değerinde alıyoruz. CERAN Hurda olarak en iyi fiyatla elinizdeki firmaları bulunduğunuz yerden alıyoruz.