İzmir Narlıdere Hurdacı

Dünyamız milyarlarca yıldır ayakta duran ve tüm imkanlarını bilinçsizce kullandığımız evimizdir. Sahip olduğu yeraltı ve yerüstü kaynakları binlerce yıldır kullanıldığı için, özellikle Avrupa’daki sanayii devriminden bu yana hammadde kaynakları günden güne azalmaktadır. Maalesef üzerinde yaşadığımız bu değerli gezegenin kaynakları sınırsız değildir. Gelişen teknoloji ile birlikte üretilen birçok alet için olmazsa olmazlardan olan metallerin kullanım alanı her geçen gün hızlı bir biçimde artmaktadır. Hammadde ve üretim alanındaki arz talep dengesizliğinden dolayı özellikle sanayii sektöründeki birçok farklı alanda yoğun bir şekilde kullanılan metaller günümüzde her zamankinden daha değerli hale gelmiştir. Geri dönüşüm kavramı işte bu noktada hiç kuşkusuz en az hammadde kaynaklarına sahip olmak kadar kıymetli bir hal almıştır. %95 oranında enerji tasarrufu sağlaması bakımından ciddiye alınması gereken bir kavram olan geri dönüşüm, beraberinde “Hurda” kavramını da getirir. Hurda genel olarak, yeniden kullanılabilmesi mümkün olmayan, kullanım ömrünü doldurmuş malzemelere verilen addır.

Hurdacılık nedir?

Evinde kullanım ömrünü tamamlamış ancak endüstriyel anlamda bir değeri olan eski malzemeye (metal, kağıt, plastik, cam vb.) sahip olan kişilerle, geri dönüşüm merkezleri arasında kurulan bir köprü olarak nitelendirilebilir Hurdacılık. Kimi için değerini yitirmiş bir malzeme, ev ortamında değersiz olsa bile endüstriyel alanda çok kıymetli olabilir. Bunun farkına vararak geri dönüşüme katkıda bulunmak için, bizi arayın. Bu sayede belirli bir ücret karşılığında hurdalarınızı sizlerden alınarak, geri dönüşüme kazandıralım ve kaynaklarımızı beraber koruyalım.

Hurdacılık Nasıl Yapılır?

Özellikle metal eşyalarınızın kullanım ömrünü tamamlayan kısmını sizlerden değeri mukabilince satın alıyoruz. Böylelikle atıl durumda olan ve evinizde yer kaplayan eskilerinizden kurtularak ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Bunun yanında doğal kaynaklarımızın bilinçsizce tüketilmesinin engellenmesine dolaylı olarak destek olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizleri aramak ve elinizdeki hurdalar ile ilgili bilgi vermek.

Narlıdere Hurda Fiyatları

Firmamız birçok metal hurdası çeşidinde alım yapmaktadır. Metal denilince akla ilk gelen ve bir kısmı ile ilgili aşağıda bilgi verilen metallerin hurdalarını sizi mutlu edecek fiyatlarda alıyoruz. Aldığımız metal hurda çeşitlerinden bazılarının özelliklerine kısaca bakacak olursak:

Demir Hurda: Dünya üzerinde en fazla miktarda bulunan en kıymetli metallerden biri olan demir, özellikle mukavemeti yüksek olması ve kolay işlenebilmesi bakımından birçok alanda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Narlıdere demir hurda fiyatları için bizimle iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz.

Alüminyum Hurda: Demirden sonra birçok farklı alanda en sık şekilde kullanılan metal alüminyumdur. Esnek olması ve verilen şekli muhafaza edebilmesi nedeniyle görselliğe önem verilen yerlerde özellikle alüminyum doğrama şeklinde karşımıza çıkar. Narlıdere alüminyum hurda fiyatları için bizi arayarak bilgi alabilir, hurdanızı değerinde satabilirsiniz.

Bakır Hurda: Elektriği çok iyi ileten, birçok farklı metalle alaşım yapılabilen bir metal olması ve yeryüzünün birçok noktasında bulunabildiği için ekonomik olmasından dolayı bakır çok tercih edilen bir metaldir. Narlıdere bakır hurda fiyatları için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Bu sayede adresinize gelerek hurdanızı alabiliriz.

İzmir Ceran Hurda olarak hurdacılık sektöründe kaliteli hizmet vermekteyiz. Yukarıda ifade edilen hurda çeşitleri dışında Sarı Hurda, Krom Hurda, Çelik Hurda, Kablo Hurda alanlarında da alım yapmaktayız. Bizlere 0532 611 9951- 0554 486 3769 numaralı hatlardan ulaşabilirsiniz.