İzmir Konak Hurdacı

Hurdacılık sektöründe İzmir ve ilçelerinde hizmet veren firmamız, İzmir’in Konak ilçesinde de sizlere yardımcı olmaya hazır. Bizlere iletişim numaralarımızdan ya da sitemiz üzerinden ulaşarak, hurdalarınızın değerinde alınmasını sağlayabilirsiniz.

Hurda Nedir?

Ev ortamında, iş yerlerinde ya da inşaat alanlarında; bir müddet sonra kullanılamaz hale gelen nesnelere hurda adı verilmektedir. Demir, soba, elektronik eşyalar, çinko, alüminyum gibi maddeler; kullanılamaz hale geldiği zaman “Hurda” olarak adlandırılır. Bu ürünler çoğu kişi tarafından çöpe atılsa da; bunlar geri dönüşümde kullanılarak tekrar faydalı hale getirilebilen ürünlerdir.

Hurda olarak adlandırılan, artık kullanılması imkansız hale gelmiş ürünlerin geri dönüşüme dahil edilerek tekrar kullanılır hale getirilmesi de hurdacılık hizmetidir. Ceran Hurda olarak hurdacılık alanında uzman ekibimizle yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Bina yıkımında da faaliyet gösteren bir firma olarak; yıkılan binadan elde edilecek demir hurda, alüminyum hurda ve hurda kabloları değerinde alıyoruz.

Hangi Hurdaları Alıyoruz?

Bakır ve çinkonun karışımından elde edilen pirinç, sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda olarak adlandırılmaktadır. Bu materyalin sanayi sektöründeki yeri oldukça önemlidir. Biz de sarı hurda olarak vana ve musluk gibi maddeleri değerinde alıyoruz.

Demir hurdalar; inşaattan elde edilen, ev ve iş yerlerinden alınan ve demir üretimi yapılan firmalardan alınan hurdalar olarak ayrılabilir. Bunların içinde en değerlisi, üretim yapan firmalardan alınan hurdalardır. Kendi demir hurda ürünlerinizin fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda kablo alanında günümüzde eskiye oranla bir gelişme gözlenmektedir. Teknoloji her geçen gün ilerlediği için, kabloların geri dönüşümü de artmaktadır. Hurda kablolarınızı değerinde alarak geri dönüştürüyor, ekonomiye katkı sağlıyoruz.

Altın ve gümüş ne kadar değerliyse, bakır da ülkemiz ekonomisi için o kadar değerlidir. İletkenliği yüksek olduğundan dolayı, kullanım alanı da geniştir. Ceran hurda olarak makine ve başka metaryellerinizden elde edilen hurda bakır ürünlerinizi alarak; tekrar kullanıma uygun hale getiriyoruz.

“Krom nedir? Nasıl kullanılır? Hurdası alınır mı?” sorularının cevabı da hurdacılık alanında elbette önemli. Krom madeni ülke ekonomisinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Paslanmaz çelik üretiminde ve çeliğin sertleştirilmesi aşamasında kullanılan krom, hurda olarak da değerlidir. Dolayısıyla krom hurda malzemelerinizi de değerinde alıyoruz.

Alüminyum hurda ve hurda çelik ürünleriniz de, firmamız tarafından aynı şekilde alınmaktadır.

İzmir Konak Hurda Fiyatları

Sarı hurda, alüminyum hurda, demir hurda ve hurda kablo gibi kullanılamaz hale gelmiş nesneleri Ceran Hurda olarak adresinize gelerek değerinde alıyoruz. Fiyat konusunda bilgi almak için, bizimle iletişim numaralarımızdan ya da sitemiz üzerinden irtibat kurabilirsiniz.