İzmir Hurdacı

İzmir ilinde hurda alım satım işleri ile ilgilenen firmamız, sarı hurda, demir hurda, bakır, çelik, alüminyum hurda gibi çeşitleri satın almaktadır. İzmir hurdacı arayışında olanlar bize ulaşabilirler. Özellikle inşaatlardaki, fabrika ve alışveriş merkezlerindeki hurdalar tarafımızca alınmaktadır. Bütün bu işlemlerin geri dönüşüme de büyük katkıları bulunmaktadır. Çevre kirliliğine neden olan ve çöp olarak nitelendirilen bütün hurdalar aslında iyi amaçlar doğrultusunda değerlendirilmektedir.

Bina yıkımı ve fabrika sökümü işleriniz ile ilgilenerek ortaya çıkan hurdalar tarafımızca gerçek değerinde satın alınmaktadır. İzmir hurda alım satım işi ile ilgilenen firmamız bütün bu işleri makinalar yardımı ile yapmaktadır. Sizlere sunduğumuz fiyatlar hurdanın cinsine ve miktarına göre değişmektedir. İzmir ili içinde ve yakın çevrede bütün hurdalar bizim tarafımızdan değerlendirilmektedir.

İzmir Hurda Alım Satım Yapan Yerler

İzmir ve çevresinde bina söküm ya da yıkım işleri yaptırmak istediğinizde firma arayışı içinde olanlar CERAN hurdaya başvurabilirler. Yıkım işlerinde ortaya çıkan hurdalar yerinde dijital kantar ile tartılmakta ve değerinde ödeme yapılmaktadır. Alacağınız ücret hesaplandıktan sonra; yıkım işlemi için anlaşma yapmış olduğumuz ücretin kalanını ödeyebilirsiniz. Böylelikle hem yıkım işlemini yaptırmış olacaksınız hem de arda kalan işinize yaramayan ürünlerden kurtulacaksınız. Az ücret ödeyerek ekonomik olarak da rahatlayacaksınız.

Hangi Hurdaları Alıyoruz?

Evinizde ya da işyerinizde işinize yaramayan ve geri dönüşümü olan bütün hurdaları almaktayız. Bunların bazıları demir, bakır, alüminyum, çelik, sarı hurda ve krom hurdadır. Evinizdeki ikinci el ve yıpranmış malzemeler hurda yerine geçmektedir. Bunlar tekrar değerlendirilmeye alınarak aynı zamanda ülke ekonomisine katkıda bulunmuş da olmaktayız. Birçok atıkların işlemden geçirilerek tekrar işe yarayacak hammaddeler oluşturulması işlemine geri dönüşüm denilmektedir. Son yıllarda bu konuya oldukça önem verilmekte ve atıkların değerlendirilmesi için oldukça fazla çalışmalar da yapılmaktadır.

Bu durum her türlü malzemenin geri dönüşümü var mıdır? Sorusunu da beraberinde getirmektedir. Demirden, bakırdan, çelikten yapılmış olan bütün eşyaların ve atık malzemelerin geri dönüşümü olmaktadır. Fakat; plastik ya da naylon poşet, kağıt ürünler, strafor köpük ve ampullerin geri dönüşümü olmamaktadır. O yüzden hurda işi ile uğraşan insanlar gerçekte onları değerlendirebilecek ürünleri tercih ederler.

Hurdalarınızı Nasıl Değerlendirebilirsiniz?

İnşaatlarda ya da bina yıkımlarındaki hurda sınıfına giren demir, çivi, alüminyum pencere ve kapılar hurdacılar sayesinde değerlendirilir. Bunların haricinde evinizde kullanmakta olduğunuz, sıkıntılı ve bozuk olan her türlü eşya hurda olarak adlandırılır. Bunları değerlendirmek isterseniz ekonomik olarak hem siz para kazanmış hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz. İzmir hurda alım satım yerlerini araştırdığınızda karşınıza CERAN hurda çıkacaktır.

Firmamız evinizde ya da iş yerinizde birikmiş olan atıklarınızı adresten gelip almaktadır. Toptan ve perakende işler ile uğraşmakta olup bizleri 0 554 486 37 69 ya da 0 532 611 99 51 numaralı telefonlarımız ile arayabilirsiniz. İzmir hurdacı arayışında olan kişiler bizlerden yardım alabilirler.