İzmir Foça Hurdacı

Hurdacılık denilince akıllara kağıt ve metallerin geri dönüşümü gelebilir ancak bir çok malzeme için hurdacılık yapmak ve bu meslekten para kazanmak mümkündür. Kısaca geri dönüşümü yapılan her türlü malzemenin hurdacılığı yapılmaktadır. Hurdacılık artık günümüzde çok fazla merak edilen konular arasında yer almaktadır. Çünkü hurdacılık mesleği artık eskiden olduğu gibi küçük görülen bir meslek değil aksine çok fazla getiri ve kar getiren bir meslek olma yolunda ilerlemektedir. Bu gelir ve kar tek bir kişiye değil ülke ekonomisine de oldukça yüksek karlar sağlamaktadır. Hurdacılık; eskimiş kağıt, metal, plastik, cam gibi malzemelerin belli bir geri dönüşüme işlemine tabi tutularak tekrardan kullanılabilir olması için bir dizi işlemin yapılmasıdır.

Aynı zamanda genişleyen bir sektördür. Bu sektörde çok büyük montanlı işler yapılabileceği gibi tercihe göre küçük çaplı işler de yapabilmeniz mümkündür. Buna örnek verecek olursak otomotiv sektöründen toplanan hurdalar büyük bazlı işler olarak nitelendirilirken kağıt toplamak küçük bazlı bir hurdacılıktır. Hurdalar genellikle hurdacılar tarafından çöplerden ya da inşaat alanlarından toplanır ve bu işleneceği tesise gönderilir. Tesiste temizleme ve ayrıştırma işlemi tamamlandıktan sonra hurdalar geri dönüşüm yapılarak tekrardan üretime kazandırılır.

Dediğimiz gibi hurdacılık sektörü aslında oldukça geniş bir sektördür ve bu sektör günümüzde daha da genişlemekte olup sunduğu ücretler ile de çalışanlarını tatmin etmektedir. Hurdacılığın bir çok alanı bulunmaktadır. CERAN Hurda olarak biz demir hurda, sarı hurda, çinko hurda alım satımı yapmaktayız.

İzmir Foça Hurdacılık

Hurdacılık sektöründe uzun yıllar boyunca emek sarf etmiş ve bu sektörün bize kazandırdıklarını en ön safhada tutarak siz değerli müşterilerimize en iyi kalitede hizmet etmeyi görev haline getirdik. İzmir’in Foça ilçesinde faaliyet gösteren firmamız alüminyum, çinko, demir gibi malzemelerin hurdacılığını üstlenmekte ve bu malzemelerin alım satımını yapmaktadır. Hurdaların alım satımını yaparken en üst düzeyde kalite ve güvenilirliği hedefleyerek sizlerin daimi müşterimiz olmanızı isteriz.

Alım Satımını Yaptığımız Hurdalar

Genel olarak otomobil ya da diğer taşıtların yapımında kullanılan demir, çinko, alüminyum, bakır, krom vb. gibi hurdaların alım satımını yapmaktayız. Krom çok sert yapıda, çok iyi cila tutan ve pas tutmama özelliği ile bilinen bir madem olduğu için otomobillerin yapımında kullanılan ek parçalar da oldukça fazla rastlanmaktadır. Ayrıca erime eşiğinin yüksekliği nedeni ile kalıp ve tuğla yapımında da çok fazla rağbet gören bir madendir. Hurdacıların göz bebeği sarı hurda alım satımı da gerçekleştirmekteyiz. Pek çok sektörde kullanım imkanı bulan sarı pirincin sarı hurdası hurdacılık sektörü için oldukça değerli bir malzemedir. Çünkü sarı pirinç hemen her alanda kullanılabileceği gibi bunun sarı hurdası da geri dönüşüm yapılarak hayata kazandırılabilir ve yine aynı alanlarda kullanım imkanı sunulabilir. Sunduğumuz hurda çeşitlerinin fiyatları farklılık göstermekte Foça hurda fiyatlarını öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.