İzmir Dikili Hurdacı

Bir çok insanın bildiğinin aksine hurda geri dönüşü olabilen malzemelerdir. Hurda denildiğinde bir çok insan artık iş görmez, kullanılamaz malzemeleri düşünür ancak tam tersine hurda ülke ekonomisine gelir ve katkı sağlayan ve doğanın korunmasına yardımcı olan bir iştir. Hurda nedir? Hurdacılık Ne demek? Hurdacılık nasıl yapılır? sorusuna doğru cevap vermek önemlidir. Çünkü hemen her inşaat alanında ya da evde tonlarca ağırlıkta hurda bulabilmek mümkündür. Evlerimizde artık kullanmadığımız soba, metal eşyalar, radyatör, alüminyum, demir, çinko gibi maddeler hurda malzemelerinin arasında sayılmaktadır. Hurda, artık hiç bir işlevi yerine getiremeyen kısacası miadını doldurmuş ülkeye ya da kişiye hiç bir katkısı olmayan malzemelerin geri dönüşüme gönderilerek tekrardan ülke ekonomisi ya da kişiler için yararlı hale getirilmesi gereken bir hizmet çeşididir.

Artık kullanılamayan otomobil yedek parçaları ya da inşaat bölgelerinde bulunan demir, çinko gibi metaller ile hurda alımı gerçekleştirilir ve geri dönüşüme gönderilerek tekrardan piyasaya kazandırılabilirler. Hurdacılık son dönemlerde epey rağbet gören meslek dallarından biri olmuştur. Hurda ve hurdacılık denildiğinde ne kadar da garip gelse de günümüzde bir çok insan hurda sektöründe var olup alım satım yaparak asgari ücret düzeyinde gelirler elde etmektedirler. Dünya çapında hurdacılık değil de geri dönüşümcülük olarak bilinen bu meslek çevreye bırakılan atıkların ülke ekonomisine geri kazandırılmasını amaçlamaktadır.

İzmir Dikili Hurdacılık

Hurdacılık sektörü genel itibari ile oldukça geniş bir sektördür ve gün geçtikçe genişlemeye devam etmektedir. Bu sektör içerisinde büyük hurdalarla da var olabileceğiniz gibi ufak denilen hurdalarla da var olabilirsiniz. CERAN Hurda olarak İzmir’in Dikili ilçesinde faaliyet göstermekte olup alüminyum, demir, çinko vb. bir çok malzemenin hurda alım satımını yapmaktayız. Hurdalarımız ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve Dikili Hurda Fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Çeşitlerimiz

Hurdacılar için oldukça değerli olan ve korozyona uğramayan, uzun ömürlü, dayanıklı ve iletkenliği ile bilinen sarı hurdaların alım satımını yapmaktayız. Sarı hurda nedir sorusuna en doğru yanıt ise sarı pirincin sarı hurdaya dönüştürülmesi diyebiliriz. Diliki sarı hurda alanlar bu ürünü sıhhi tesisatta, elektronikte ve nalburiye de kullanım imkanı bulabilirler. Sadece sarı hurda alım satımı değil bunun yanı sıra alüminyum hurda, demir hurda, hurda çelik, hurda kablo, hurda bakır alım ve satımında da CERAN Hurda olarak en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermekteyiz. Erime sıcaklığı yüksek olan ve bu nedenle kalıp ve tuğla yapımında oldukça gerek görülen Krom hurda, özellikle kesici aletlerde ve otomobil parçalarında korozyon önleyici olarak kullanıldığından alım satımını da gerçekleştirmekteyiz. Sunduğumuz hurdacılık faaliyetleri ve Dikili Hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.