İzmir Bornova Hurdacı

Hurdalar genellikle işlevsiz ve değersiz malzemeler olarak insanlar tarafından görülmektedir. Hurda tamir edilemeyecek, bozulmuş nesnelere denmektedir. Sanılanın aksine hurdalar oldukça değerlidir ve hurdacılık büyük bir sektör olarak ekonominin büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Genellikle tadilat ve tamir işlemleri ardından birçok işe yaramaz çöp sanılan malzemeler elinizde kalmaktadır. Bu malzemeleri bir kenarda çürümeye bırakmak yerine hurdalarınızı değerlendirerek geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz. Bunun yanında hurdalarınızı satmak çevreniz ve yaşam alanınız için de oldukça faydalıdır. Birçok hurda çeşidi karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan en yaygın olanı sarı hurdadır. Sarı hurda nedir denildiğinde çinko ve demir karışımı olan hurdalara verilen addır. İzmir Bornova sarı hurda fiyatları hurdanın kalitesi ve miktarına göre oldukça değişiklik göstermektedir. CERAN hurda elinizdeki hurdaları en uygun şekilde değerlendirmeniz için sizlere hizmet vermektedir.

Oldukça deneyimli ve donanımlı çalışan ekibi ile senelerdir hurdacılık sektöründe hizmet veren firmamız hurdalarınızı kolay bir şekilde değerlendirmeniz için sizlere yardımcı olmaktadır. İrtibat numaralarımız üzerinden ve internet sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sarı hurdalarınızın piyasa değerini öğrenerek ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. Hurdalarınız yalnızca ekonomik olarak katkıda bulunmaz. Bunun yanında geri dönüşüm ile yaşadığımız dünya ve ülkemizi birçok kirlilik çeşidinden kurtarırız. Kısacası işe yaramayan ve bir köşede boş duran bu hurdalarınız aslında birçok anlam ve işleve sahiptir.

Bornova Sarı Hurda Alanlar

Bozulmuş eşyalarınız, evinizde veya işyerinizde yaptığımız tadilatların sonrasında çıkan malzemeler çöp olarak görülmektedir ancak oldukça değerli olduğunu bilmeniz gerekir. Hurdacılık sektörü elinizde birtakım süreçler sonrasında kalan kullanılmayan, bozuk eşyalarınızı tekrardan ekonomiye geri kazandırmaktadır. CERAN hurda elinizde bulunan sarı hurdalarınızı satmanız için sizlere kaliteli hizmeti sağlıyor. Sarı hurdaların yanında demir ve alüminyum hurdaların da alımı yapılmaktadır. 0532 611 99 51 ve 0554 486 37 59 numaralarımız ile kullanılmayan hurdaları uygun teklifler ile elden çıkarabilirsiniz.

İzmir Hurda Fiyatları

Elinizde olan hurdaları değerlendirmek için hurdacılara ulaşabilirsiniz. CERAN Hurda bu noktada müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu hurdaları çöpe atmak yerine ekonomiye geri katabilirsiniz. Müşterilerimizin hurdaları için piyasa değerleri baz alınarak en uygun teklifi sunarak hem hurdalarınızdan kurtulmanızı hem de hurdalarınızı paraya çevirmenizi sağlarız.