İzmir Bayındır Hurdacı

İzmir’in tüm bölgelerine hizmet veren Ceran Hurda Bayındır’da da hizmet vermektedir. Çevrenizde gördüğünüz işe yaramayacağını düşündüğünüz hurdaları değeri fiyattan alıyor ve çevrenizi ve sizi rahatlatıyoruz. Herkesin çevresinde gözüne çarpan bir hurda olabilir firma olarak o gözünüze çarpan metal hurdaları alıp çevrenizi bu görüntü kirliliğinden kurtarıyoruz. Deponuz çok mu dolu ve siz bir türlü yeni alan açamıyor musunuz? Deponuzda olan fazlalık hurdaları satabilir hem yeni boş alanlar açabilir hem de o fazlalıkları değerlendirip para kazabilirsiniz. Şimdiye kadar hiç düşünmemiş olabilirsiniz bunu. Zaten bunun ederi ne kadar diye düşünmeyin diye size ederi fiyat teklif edileceğinden emin olabilir detaylı bilgileri Ceran Hurdadan alabilirsiniz.

Sarı Hurda Nedir?

Firma pek çok metal cinsinin alımını gerçekleştirmektedir. Bunların arasında sarı hurda olarak adlandırdığımız metal de vardır. Sarı hurda bakır ile çinko karışımlara verilen bir adlandırmadır. Bu adlandırmanın nerden çıktığı ise adında saklı bir durumdur. Bu metal karışımın rengi sarı olduğundan dolayı sarı hurda olarak adlandırılmıştır. Birçoğumuzun çevresinde bu sarı hurdalardan bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle eski telefon hatları boşa çıkmıştır mesela. Bunların içinde sarı hurda olarak adlandırdığımız bakır çinko karışımı teller bulunmaktadır. Ya da deponuzun köşesindeki sarı hurdaları değeri fiyattan elinizden çıkarabilirsiniz. Böylece hem siz kazacaksınız hem de çevreniz. Değerlendirmeye hazır bu kadar hurda varken onları bir köşede paslanmaya bırakmanın hiç doğru olmayacağını inandığımızdan dolayı bu hurdaları elinizden çıkarmanızı rica ederiz.

Sarı Hurda Fiyatları

Sarı hurda fiyatları firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir. Doğrusunu söylemek gerekirse birçok firma hurdalarınızı ederinden çok daha düşük fiyatlara sizlerden almaktadırlar. Ceran Hurda olarak elinizdeki hurdaları değerinden alıyor ve doğa kazanırken sizin de kazanmanızı sağlıyoruz. Detaylı fiyat bilgisi için Ceran Hurdaya ulaşabilirsiniz.

Sarı Hurda Alanlar

Ceran Hurda olarak ellerinizde ki tüm sarı hurdalara talip olmaktayız. Böylece hem siz hem doğa hem de biz kazanacağız. Pek çok firma hurdalarınıza talip olabilir ama ederinde fiyatı ve geri dönüşüm garantisini yalnızca bizim firma verebilir. İnsanlık ve kendiniz için Ceran Hurdayı seçin.