İzmir Balçova Hurdacı

Çevre kirliliğinin çok fazla arttığı günümüzde bunun önüne ancak geri dönüşümle geçebileceğimiz şüphe götürmez bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır. Balçova’da bu geri dönüşüm hareketine sen de katılıp elinde olan hurdaları satıp para kazanmak istemez misin? Böylece hem elinizden çıkardığınız hurdalarla çevreniz daha temiz daha ferah olacak hem de sattığınız hurdanın ederi kadar para kazanabilirsiniz.

Balçova’da Hurda Alımının Önemi

Balçova'yı incelediğimizde karşımıza bol bol çiçek üreten seralar çıkmaktadır. Seraların yıkımı esnasında bolca demir artığı çıktığını da bilmekteyiz. Bu demir hurda artıklarını sizin için en uygun fiyatlara alabilir sizi bu demir yükünden kurtarabilmekteyiz. Ayrıca sebze seralarında sebzelere tel çekim işlemi yapılıyor. Sebzelerin hasat zamanı bu teller fazlalık olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu fazlalıkları sağa sola atmak yerine hurda olarak satabilir hem para kazanabilir hem de çevrenizi temiz tutabilirsiniz. Çevremizi korumak onu temiz tutmak bu kadar kolay sadece sizi tüm insanlık bilinçli olmaya davet ediyor ve hepimizin sağlığı için elinizde bulunan hurdaları bize satmanızı rica ediyoruz. Böylece hem siz kazanacaksınız hem de çevre.

Alımı Yapılan Hurda Çeşitleri

Acaba hangi hurdaları alıyorsunuz sorusu çok fazla karşımıza çıkmaktadır. Çevremizi kirleten, plastik, pet, karton harici tüm metal ürünlere çevremizi temizlemek adına talibiz. Sarı hurda olarak adlandırdığımız bakır çinko karışımı hurdalardan demir hurdalara kadar tüm metal hurdalar alım satımını yapabileceğimiz hurda kategorisinde yer almaktadır. Balçova’nın o eşsiz güzelliğini bozduğunu düşündüğünüz tüm metal hurdalar için firmamızı arayabilirsiniz. Böylece hem siz kazanacaksınız hem de Balçova.

Balçova Hurda Fiyatları

Pek çok kişi ve firma elinizdeki hurdaları yok pahasına almaya çalışırken Ceran Hurda elinizdeki hurdaları ederine alacağından emin olabilirsiniz. Herkesin eşit kazanması için bir sistem kuran firma her şeyin hakkını ödeme taraftarı. Hurda alım satımı yaparak önce doğayı korumak sonra cebinizi rahatlatmak ve en son olarak da kendini düşünen firma önceliğini hep doğaya ve halka vermiştir. Atatürk’ün doğayı koruma fikirlerini örnek alan firma bu uğurda elinden gelen gayreti göstermektedir. Hem güzel bir doğa isteyip hem de para kazanmak istiyorsanız Ceran Hurdayı arayınız.