İzmir Aliağa Hurdacı

Hurdalar çevremizde olduğunda çok büyük çevre ve görüntü kirliliğine neden olmaktadırlar. Bu nedenle hurdaları hurdacılara vererek hem bu kirliliğin önüne geçebilir hem de güzel paralar kazanabilirsiniz. Hiç kullanmadığınız metal yığınlarından depoda beklemeye mahkum edilmiş sarı hurdalardan iyi paralar kazanmanız mümkün. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız anlatmaya başlıyorum. İzmir’de halkın daha refah seviyesine ulaşması için çevre kirliliğin önüne geçilip halka para kazandırmak için hurda alım satımı yapan bir firma kuruldu. Ceran Hurda olarak depolarda evinizin köşelerinde beklemekte olan hurdaları alarak size para kazandırıyor çevreyi temizliyor, daha iyi bir İzmir için çabalıyoruz. İzmir’in tüm ilçelerinde hizmet vererek İzmir'in tümünün firmamızdan faydalanmasını sağlıyoruz.

Aliağa Sarı Hurda Alım Satım Hizmeti

Sarı hurda bakır ve çinko karışımı hurdalara verilen addır. Depolarınızın köşelerinde bakır bobinler çinko halatlar ve birçok sarı hurda olarak adlandırabileceğimiz şeyler bulundurabilirsiniz. Nasıl elinizden çıkaracağınızı bilemeyebilirsiniz. Firmamız bu karışıklığa bir son vermek ve elinizi rahatlamak için siz değerli kişileri hurda satması için beklemektedir. Birçok hurdanın işlenmediği sürece çevresine ağır metaller salarak zehir saçtığını bilim adamları sıkça dile getiriyorlar. Bu salınımın önüne geçmek ve sağlıklı bir çevre oluşturmak tüm insanlığın elinde olan bir durum. İzmir vatandaşının bilinçli bir vatandaş olduğu aşikarken ellerinizde olan hurdalara Ceran hurda aracılığıyla ellerinden çıkaracaklarına eminiz.

Hurda Çeşitleri

Birçok metal çeşidi sarı hurda, demir hurda alımı yapılmaktadır. Pet, plastik, karton alımı yapılmamaktadır. Çevremize zararlı olan ve işlenmediği sürece paslanmaya mahkum olan bir yığın metal var çevremizde. Onları satarak bir miktar para kazanabilir ve çevre kirliliğiyle savaşan dünyaya bir miktar yardımcı olabilirsiniz. Temiz bir doğa için çabalayan firma sizi ve tüm İzmir’in sağlığı için etrafınızdaki tüm hurdaları toplamaya kararlı. Bu etkinliğe siz de katılarak hem para kazanabilir hem de doğaya yararlı bir insan olabilirsiniz.

Aliağa Hurda Fiyatları

Çevrenizde çok fazla hurda alım satımı yapan kişi ya da firma olabilir ama hiçbiri size bizim firmamızın verdiği doğa ve para güvencesini veremez. Birçoğu elinizdeki hurdayı en ucuz fiyata alıp sizin üzerinizden çok fazla kar elde etme amacındadırlar. Biz firma olarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutup sizin hurdalarınızı değerinde almaktayız.