Hizmetlerimiz - Hurda Alım Satım

Alım - Satım Yaptığımız Hurdalar

İzmir ilinde gerek evlerden gerekse kişilerin iş yerlerine giderek almış olduğumuz birçok hurda çeşidi bulunmaktadır. Bunlar arasında; sarı hurda, alüminyum hurda, hurda bakır, demir hurda, krom hurda, hurda kablo, hurda çelik malzemeler vardır. Bütün hurdalarınız hassas tartılarla tartılarak gerçek değeri sizlere ödenmektedir. CERAN Hurda olarak İzmir’in Buca ilçesinde sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlerin işe yaramaz ve atık olarak gördüğünüz bütün metaller aslında geri dönüşümü olan malzemelerdir.

Ayrıca kentsel dönüşüme verdiğiniz evlerinizde bulunan bütün kapı, pencere, demir, alüminyum, korkuluk, çatı malzemeleri, elektrik kabloları ve su boruları gibi malzemeleri yıkımdan önce sizlerden satın alınmaktadır. Bu sayede sizler de ekonomik bir gelir de sağlamış olmaktasınız. Ayrıca üzerinde yapı olan arsayı alan müteahhit ve inşaat şirketleri için yıkım işleri de yapmaktayız. Böylelikle sizlerin işlerini de kolaylaştırmaktayız. Yıkımda elde edilen ve hurda yerine geçen demir, bakır ve alüminyum malzemeler tarafımızca gerçek değerinde alınmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz

İnsanların evlerinde kullanmış oldukları ve artık bozulmuş halde bulunan elektrikli ve elektronik eşyalar da CERAN Hurda tarafından satın alınmaktadır. Bunlar arasında bütün beyaz eşyalar, kombi, soba- ısıtıcılar, klima, jeneratör gibi malzemeleri de adresinize gelerek alıyoruz. Bütün bu bozuk ve çalışmayan eşyaları bizler tesisimize getirerek parçalıyoruz ve ayrıştırıyoruz. Aslında sizin işe yaramaz olarak nitelendirdiğiniz bütün ürünler, tarafımızca geri dönüşüm yapılarak ülke ekonomisine katkı sağlanmış olunmaktadır.

Metal ya da metal içerikli ürünler, yeniden işlenebilir değerde olan ticari ürünlerdir. Demir hurdalar oldukça değerli bir hurda çeşididir. Çelik ve bakırdan yapılmış olanlar da geri dönüşüm yapılmaktadır. Alüminyum malzemeler de tarafımızca alınır ve değerlendirilir. İş yeri tabelaları, araba jantları, alüminyum kapı ya da pencereler alınarak değerlendirilmektedir. Alımlarımız toptan ya da perakende olarak gerçekleştirilir. Tartarak kilo ile aldığımız ürünler olduğu gibi; büyük eşyaları adet olarak da sizlerden satın almaktayız.

İzmir ilinde güvenilir ve işini güzel yapan bir firma olarak bilinmekteyiz. Misyonumuz bugüne kadar kişilerden ve firmalardan alınan ürünlerin gerçek değerini yine onlara sunmamızdır. Vizyonumuz ise daha geniş bir bölgeye yayılarak CERAN Hurda adını duyurmak istememizdir.