Hizmet Bölgeleri

Hizmet Bölgeleri

İzmir ilinin Buca ilçesinde hizmet veren firmamız, oldukça geniş bir hurda alım ağına sahiptir. Balçova, Bornova, Bayındır, Çiğli, Konak, Gaziemir, Karşıyaka, Güzelbahçe, Karabağlar gibi ilçelere de hizmet vermekteyiz. CERAN Hurda adı İzmir ilinde oldukça fazla duyulmuştur. Bundaki en önemli etken güvenilir ve işimizin ehli olmasından kaynaklanmaktadır. Sizler de evlerinizde atıl durumda kalan ve kullanmadığınız metal ve elektronik eşyaları bizlere satarak ekonomik gelir elde edebilirsiniz.

Bizler bu ürünleri sizlerden almaktayız. Sonrasında kendi tesisimize getirerek cinslerine göre ayrıştırmaktayız. Ayrıştırılan bütün metaller geri dönüşüm için kullanılmaktadır. Aslında kişilerin çöp gözü ile gördükleri ürünler tekrar doğaya kazandırılarak işlevlerinin devam etmesi sağlatılmaktadır. Bu durumun da ülke ekonomisine oldukça fazla katkısı bulunmaktadır. Sizlerin atmış olduğu işe yaramaz ürünler bizim tarafımızdan tekrar hayat bulmaktadır.

İzmir ve İlçelerinde Hangi Tür Hurdaları Alıyoruz?

Firmamız İzmir’in birçok ilçesinde bina yıkım ve söküm işleri de yapmaktadır. Yıkılması gereken eski yapılar yıkılmadan önce, kullanılacak malzemeleri tarafımızca sökülmektedir. Bunların arasında kapı, pencere, korkuluk, demir, elektrik kablosu ve su boruları bulunmaktadır. Hafriyat öncesinde bunların bizim tarafımızdan satın alınması hem sizlerin işlerini kolaylaştıracaktır hem de böylelikle ekonomik bir katkı da cebinize girmiş olacaktır.

Evlerde ve iş yerlerinde kullanmadığınız beyaz eşyalar, ısıtıcılar, radyatör, kombi, klimalar, motor hurdaları, araba hurdası, plastik hurdalar değerinde alınmaktadır. Bize telefon ettiğinizde adresinizden bunları almaktayız. Geri dönüşüm sağlanarak tekrar hayata kazandırılan bu malzemeler metal içerikli olanlardır. Sarı hurda, alüminyum hurda, demir hurda, hurda bakır, hurda kablo, hurda çelik, krom hurda oldukça değerli ve tekrar kullanılabilir malzemelerdir.

Hurda ve hurdacılık sektörü atılacak olan malzemelerin geri kazanımını sağlamaktadır. CERAN Hurda olarak atık ürünlere hayat vermek ve onları tekrar kullanılabilir hale getirmek için İzmir’in birçok ilçesinde sizlere hizmet veriyoruz. Hurda olarak almış olduğumuz bütün metaller aslında oldukça değerli ve eskidiği için atılmaması gereken ürünlerdir. Mesela binaların içinde kullanılan demiri düşünelim. Demir bir bina için oldukça önemlidir ve çokça kullanılır. Üzerinden asır geçmiş olsa bile özelliğini yitirmez. Sadece renginde değişiklik olur. İşte bu değerli cevherin tekrar işlenmesi bizim tarafımızdan sağlanmaktadır.